MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8963636
nr 896 3636
Ett par, Sent 1800-tal, Mahogny
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:46:13
23/5 16:51:59
100 kr
24/5 01:42:17